Agri Invest Forum

Якою буде експортна стратегія агробізнесу України в 2015 році? Як уникнути інвестиційних ризиків і які переваги іноземного інвестування? Як зробити агробізнес привабливим для інвесторів? І чи можливе фінансування у військових умовах?

19 травня 2015 в Ramada Encore Kiev спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку відбудеться «Agri Invest Forum», який об'єднає ключових гравців ринку для обговорення практичних рішень по вирішенню нагальних проблем агросектору.

"Agri Invest Forum" – це унікальний майданчик для діалогу про нові стратегії в області розвитку українського агробізнесу та шляхів і механізмів для залучення інвестицій.

В рамках Agri Invest Forum в другій половині дня відбудеться перший конгрес експортерів Ukrainian Food 2015, який має за мету висвітлити актуальні теми для українських виробників продуктів харчування, такі як фінансування операцій експорту продовольства, державна підтримка, повернення ПДВ експортерам, логістика експорту, логістична оптимізація різних типів продовольства: сировина, напівфабрикати, охолоджені продукти, продукти короткого терміну зберігання, особливості пошуку контрагента та повної процедури експорту до Південно-Східної Азії, Близького та Середнього Сходу, Центральної та Західної Африки.

Головною метою проведення Agri Invest Forum є оновлення ефективної взаємодії між усіма професіоналами на ринку, а також між бізнесом та урядом в цілому, для встановлення і розвитку ділових зв'язків в найважливішій галузі економіки.

Близько 700 учасників відвідають форум. Цільова аудиторія - керівники, фінансові директори, директори по експорту та власники великих і середніх агропідприємств, у тому числі агрохолдингів; представники міжнародних інвестиційних організацій, фінансових інститутів, юридичних та консалтингових компаній.

Доповідачами Agri Invest Forum стануть представники Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, МВФ, ЄБРР, МФК, Європейського інвестиційного банку, інвестиційних фондів.

Серед основних тем для обговорення - міжнародний досвід інших країн, фінансування українських експортерів від МФО та комерційних банків, побудова експортної стратегії, практичний інструментарій для успішного виходу на нові ринки.

Agri Invest Forum відбудеться за підтримки USAID та Ukrainian Agri Investment Council, Організатор - Всеукраїнський Аграрний Рада. Інституційний партнер - ЄБРР.

Деталі на сайті: www.agroinvestforum.com

З приводу реєстрації звертайтесь: Інна Резніченко, +38 067 470 19 39, ir@dykun.com.ua

Для акредитації ЗМІ звертайтесь: Олена Цикалюк, +38 067 470 44 12, o.tsykaliuk@dykun.com.ua

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер