6-й Європейсько-Український Енергетичний День ПЕРЕНОСИТЬСЯ

Шановні колеги, партнери та друзі!

Ми з нетерпінням чекали на проведення 6-го Європейсько-Українського Енергетичного Дня, що мав відбутися 26 травня цього року. На жаль, через турбулентні часи в Україні, інколи доводиться приймати важкі рішення.

У зв’язку з незалежними від нас обставинами, було вирішено відкласти Енергетичний День і, наразі, ми запрошуємо Вас на об’єднаний захід, на початку листопада 2015 року, під час якого Ви матимете змогу відвідати повноцінний 6-й Європейсько-Український Енергетичний День та взяти участь у святкуванні 6-ї річниці ЄУЕА.

Протягом п’яти років ми старанно працювали над розвитком ринків енергоефективності та відновлювальних джерел енергії України, сприяли установленню прозорого інвестиційного клімату, і підтримували зусилля України на шляху до енергонезалежності. Цього року не варто очікувати менше!

Користуючись нагодою, я б хотів перепросити за будь-які незручності, викликані такими змінами. Запевняю Вас, що перенесення заходу є виправданим рішенням.

Ми намагатимемось якомога швидше проінформувати Вас щодо точної дати, програми та можливості виступу на доповненому заходу.

 

З повагою,

Девід Ческ’я

В.о. Директора

Європейсько-Українське Енергетичне Агентство

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер