6-й Європейсько-український енергетичний день

5 листопада у готелі «Прем’єр Палац» (Київ) відбудеться 6-й Європейсько-Український Енергетичний День, організований Європейсько-українським енергетичним агентством (ЄУЕА) спільно з організаційним партнером Action Global.

 

Цього року головною темою Енергетичного дня буде Енергетична демократія: що це таке, на якому етапі знаходиться Україна зараз і що країна повинна робити, щоб досягти цієї демократії. Водночас обговорюватимуться найбільш релевантні теми, пов’язані із переходом до ринкової моделі, коли Енергоефективність та Відновлювані джерела енергії грають провідну роль.

У програмі - розвиток Енергоефективних технологій та ринку Відновлюваних джерел енергії, включаючи поточні проекти, можливості співпраці, зелений тариф, місцева складова, ЕСКО, нові закони та політичні потреби, залучення інвестицій, та багато іншого.

Детальна інформація та реєстрація на сайті:

http://euea-energyagency.org/uk/energyday/potochnyj

Медіа-партнери:

Енерго Бізнес, Kyiv Post, Новое время, Food.UA, NewsOne, renewable.com.ua

Інформаційні партнери: Європейська Бізнес Асоціація (EBA), Американська торгівельна палата (ACC), Британсько-Українська торгівельна палата (BUCC), Український союз промисловиків та підприємців (УСПП).

Європейсько-український енергетичний день започаткований ЄУЕА 2010 року. Традиційно ця подія щороку залучає понад 250 учасників енергоринку, експертів, посадовців, НУО, ЗМІ та представників бізнесу.  Вона стала дискусійним та консолідуючим майданчиком для обговорення широкого кола галузевих тем, серед яких енергоефективність та відновлювані джерела енергії, енергетична культура, міжнародна енергетична інтеграція, інвестиційний потенціал і проекти у сфері енергоефективності та альтернативної енергетики тощо. За результатами заходу організатори та експерти готують аналітичний звіт і рекомендації, які розповсюджуються серед понад 3000 зацікавлених осіб та організацій – задля інформування влади про стан справ у галузі та підвищення обізнаності професійної спільноти.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер