Фіскали руйнують український бізнес

Успішне підприємство, один з найбільших платників податків у регіоні - ТОВ «Радехівський цукор» потерпає від неправомірних дій фіскальних органів. Про це йдеться у повідомленні ГО "Бізнес-Варта". Очевидно, що саме успішна робота підприємства спонукала завзятих фіскалів серед тисяч контрагентів ТОВ «Радехівський цукор» відшукати дев`ятьох, фінансові операції яких, на думку контролюючих органів, містять ознаки фіктивності!

 

«Чергову абсурдність по відношенню до успішного бізнесу демонструють чиновники у владних кабінетах. Цього разу їм не сподобалася робота одного з цукрових заводів, що входить в групу компаній Pfeifer&Langen (Німеччина) та має іноземні інвестиції», — йдеться в повідомленні ГО "Бізнес-Варта" у Facebook. ДФС вже донарахувала ТОВ «Радехівський цукор» 16,4 млн грн податку на прибуток та відкрила кримінальне провадження, а комерційному директору повідомлено про підозру за фактом вчинення злочину.

Це підприємство забезпечує стабільною роботою 1350 працівників, а середня заробітна плата на підприємстві сягає 20 500 грн!

Проте, ані статус підприємства, ані його масштаб, ані його важливість для розвитку регіону не стала на заваді фіскалам виконати свою чорну справу і заблокувати рахунки підприємства та, не навівши жодного доказу, почати розсилати іншим контрагентам підприємства «листи щастя» із повідомленням про злочини, вчинені цукровиками.

Тобто, нажаль, з часів папєрєдніків нічого не змінилось. Фіскали очевидно не можуть діяти інакше. У кращих традиціях Мінсдоху Клименка вони продовжують знищувати прозорий український бізнес. Напевно, зараз це теж комусь вигідно…


 

 

 

 
Баннер
Баннер
Баннер