5 000 закупівельників продовольства зберуться на Ukrainian Food Expo 2019

Ви є виробником української продовольчої продукції і досі знаходитесь у пошуку надійних каналів для збуту своїх товарів в Україні та за кордоном? Тоді, цю подію ви не можете пропустити! Ukrainian Food Expo 2019 — ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії, провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти, налагодити партнерство, корисні ділові зв’язки та розширити ринки збуту.


5 000 бізнес-відвідувачів, серед яких іноземні закупівельники з понад 50 країн світу, український рітейл та HoReCa чекають на вашу продукцію!

А також, 9 бізнес-подій, які охоплюють всі галузі продовольства; окремо виділені зони “Food Tech” та “Від лану до столу”; інтерактивності додасть система “Пропоную/Шукаю” та мобільний додаток UFExpo.

Лише якісна аудиторія, серед яких провідні вітчизняні виробники харчових продуктів та напоїв, керівники та топ-менеджери у сегменті HoReCa та рітейлу, українські дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери, а також постачальники обладнання та технологій для харчової промисловості.

Збираємось 27-28 листопада 2019 р. в Міжнародному Виставковому Центрі (Київ).

Організатор: Рада з питань експорту продовольства (UFEB).


Прийняти участь:
+38 (067) 636 93 17
iu@ukrainian-food.org

http://ufexpo.com.ua

 

 
Баннер
Баннер
Баннер