З любов’ю до деталей

Скляна упаковка для продуктів і напоїв від ідеї та розробки прототипу, до виробництва та поставки – все це (і багато чого іншого) пропонує своїм клієнтам компанія Vetropack.

food te 03-2018 vet-1Увага до деталей потрібна тоді, коли справа доходить до дизайну фінального виробу, адже саме тут пролягає тонка межа між продуктами преміум-класу та іншими. Завдяки своїм властивостям скляна упаковка є унікальною з точки зору дизайну – її форма, колір і різноманітність оздоблення дозволяє створити довершений продукт. Склотара делікатно оформлює продукт і складає уявлення про бренд, залишаючи споживачеві можливість бачити, що всередині упаковки, адже перше враження від продукту складається не лише з інформації на упаковці. Склотара ж має привабливий зовнішній вигляд, опосередковано створюючи в уяві позитивний імідж продукту.

У партнерстві з Vetropack процес створення дизайну скляної упаковки може базуватися як на власних розробках склозаводу, так і на ідеях клієнтів або за кресленнями, розробленими зовнішніми дизайнерами за дорученням замовника. Незалежно від того, хто розробив ідею пакування того чи іншого продукту, тісна співпраця та координація між споживачем і експертами компанії Vetropack гарантують успішне «народження» склотари. Що точнішими та детальнішими будуть вимоги до майбутнього виробу, то ефективнішою та коротшою буде стадія розробки. Точні тривимірні моделі з урахуванням закупорювання та етикетки полегшують клієнтові прийняття рішення з урахуванням усіх плюсів і мінусів упаковки.

Останнім кроком у формуванні дизайну є створення прототипу моделі виробу з дерева, акрилу або на ЗD-принтері. Прототип дає можливість клієнтові остаточно визначитися з дизайном та оформленням. Тестові зразки в склі дозволяють замовнику налаштувати лінію розливу та етикетування, а також перевірити всі параметри і правильність підбору матеріалів для закупорювання й етикетки. Таким чином, увага до деталей при виготовленні зразка дозволяє підлаштувати тару зручно та точно під потреби клієнта. Процес виробництва моделі починається одразу після проходження всіх етапів розробки та дизайну. food te 03-2018 vet-2

 

 

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер