FOOD UA, FOOD T&E


Баннер

Для чого ГК «Нові Продукти» змінює обличчя української музики

E-mail

APPS Music – нова музична премія для українських гуртів і сольних виконавців, започаткована Групою Компаній «Нові Продукти». Незалежні судді конкурсу та слухачі визначать, хто на вітчизняній indie-сцені гідний уваги. Для виконавців це чудова нагода заявити про себе на всю країну. Шанс прославитись отримають ті, хто зареєструється на офіційному сайті до 31 липня і завантажить свій кліп чи трек у номінації «Прорив року», «Кліп року» або «Хіт року».

Своїм проектом компанія привертає увагу до продукту APPS, збільшуючи кількість лояльних споживачів. Втім основна мета проекту – розвиток української музіндустрії та ротація нових хітів на радіо.

Музичний проект не є чимось неочікуваним для цього FMCG-виробника. У поточному році компанія вже вчетверте провела музичний онлайн-конкурс Pit Bull Battle, що мав величезний успіх. Показник відвідуваності сайту Pit Bull Battle сягнув 50 тисяч переглядів на добу. Вже на етапі відбіркового раунду було запропоновано 1600 конкурсних композицій. Цього року позитивний досвід у створенні яскравих музичних подій компанія втілила у новому проекті для свого іншого напою: сидру APPS.

Агентство ODDEE, один з партнерів музичних онлайн-проектів компанії, створило для проекту APPS Music промовідео і зовнішню рекламу, підшукало релевантні події для спонсорства. Агентство також просуває проект в соціальних мережах. А в спецрубриці інтернет-видання LiRoom меломани можуть побачити, хто з музикантів подав заявки, прочитати найважливіші новини про проект і дізнатися думки членів журі.

Одночасно зі стартом проекту розпочинає роботу онлайн-радіостанція appsolutnoe indie. Її ефір формують жанрові хіти, а також композиції перспективних виконавців і гуртів, які беруть участь у APPS Music.

Призовий фонд конкурсу складає 60 000 грн.

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер