FOOD UA, FOOD T&E


Баннер

Вітаємо переможців першого національного конкурсу VERALLIA DESIGN AWARDS

E-mail

21 липня у Києві дуже популярне місце серед дизайнерів Maket Hub вітало фіналістів національного конкурсу Verallia Design Awards. На конкурсі взяли участь 53 учасника, а на заключний етап конкурсу було обрано лише 10 проектів.

 

 

Кожна ідея була представлена журі, яке складалось з партнерів Verallia, журналістів, амбасадорами з провідних університетів та топ-менеджером компанії Verallia Україна. У дуже інноваційній атмосфері були представлені всі проекти та відбувалось активне обговорення всіх ідей. Кожен з присутніх гостей мав можливість оцінити проекти від 1-5 ( де «1» - не подобається взагалі, а «5» - дуже інноваційний та технологічний проект).

Таким чином, після підрахунку у кожній категорії було визначено 3 проекти-переможці:

Категорія “Продукти Харчування”

1 місце – “Juicy ” Світлана Пасемкo

2 місце – “Olivia” Юлія Друган

3 місце – “Glek” Вікторія Косточка

Категорія “Алкогольні напої”:

1 місце – “Fluency” Олеся Балюк

2 місце – “Spirito” Юлія Друган

3 місце – “Strong Alcohol” Світлана Пасемко


Як і було оголошено, переможець національного фіналу буде представляти Україну на глобальному фіналі конкурсу у Франції. Переможцем 2017 року стала – Світлана Пасемко з проектом “Juicy” і саме вона буду готуватись представити свою ідею в Парижі 30 листопада цього року!.


Про конкурс: Кожного року конкурс Verallia Design Awards збирає сотні учасників із кращих національних дизайнерських шкіл по всьому світі. Щороку відповідно до заданої теми студентам дається можливість створити нові пляшки та банки для упаковки продуктів харчування та напоїв.

Завдяки участі в конкурсі, студенти мають можливість відвідати завод по виробництву скла, відкрити для себе технології виробництва банок та пляшок, а також отримати досвід роботи зі склом. Для більш детальної інформації звертайтесь

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер