FOOD UA, FOOD T&E


Міжнародний торговий форум «LIM-2018 | FMCG» 31 травня запрошує

E-mail

31 травня 2018 року у Києві – наймасштабніша міжнародна зустріч року у сфері торгівлі та експорту, розвитку бізнесу рітейлу, дистрибуції та виробництва. Запрошуємо кращі компанії  до участі! Live International Marketplace («LIM-2018») – живий найбільш потужний майданчик для впровадження інновацій, купівлі та продажу товарів FMCG, обміну цінним досвідом у сфері торгового бізнесу та виробництва якісних товарів.

Доповіді | Аналітика | Дискусії і Круглі Столи | Презентації | Дегустації | Виставка | Переговори | Нетворкінг | Гала-вечеря

Локація. Офіційна частина Форуму (доповіді, дискусії, переговори, виставка) відбудеться у центрі міжнародної співпраці – Торгово-Промисловій Палаті України, Київ.

 

Організатор «МОЯ ТОРГОВА ГРУПА» («99’TOPS») та партнери запрошують власників та керівників підприємств приєднатися до програми форуму.

Спрямування. 4-й щорічний міжнародний торговий форум для рітейлерів, дистрибуторів та постачальників «LIM-2018» пропонує безпрецедентні можливості – відкрити кращі виробничі, в тому числі експортно-орієнтовані компанії України та світу, інноваційні підприємства, познайомитись із кращими українськими та світовими роздрібними мережами та найбільш успішними дистрибуторами.

 

У ПРОГРАМІ «LIM-2018»:

- Рітейл, Дистрибуція та Бренди – «зроблено в Україні» (Made in Ukraine). Майбутнє FMCG-бізнесу в Україні. Презентують лідери галузі.

- Рітейл майбутнього – нові бізнес-моделі, магазини майбутнього, мультиканальні мережі, інтернет-комерція, ключові зміни та інновації.

- Експорт українських товарів на зарубіжні ринки – вимоги мереж та споживача. Імпорт товарів зарубіжних постачальників до полиць українських мереж.

- S&OP планування продажів та операцій у ланцюзі постачання. Інновації в supply chain.

- B2B-переговори «Закупник-Постачальник» для товарів та послуг.

- Гала-вечеря у ресторані.

- Екскурсія для зарубіжних гостей форуму до кращих магазинів України – 1 червня.

На форумі 31 травня Ви отримаєте:

 

- високої якості практичний аналіз ринку та перспектив бізнесу;

- модель бізнесу майбутнього «Made in Ukraine» (якими завтра будуть рітейл, бренди, дистрибуційні моделі, а також сервіси для торгівлі та виробництва);

- можливість об’єднати зусилля на рівні всіх бізнесів в ланцюзі постачання, щоб задовольнити покупця в Україні та на експортних ринках;

- доступ до передових інновацій в бізнесі FMCG і практику їх застосування в своїх компаніях;

- В2В-переговори з дуже якісними компаніями і людьми з великими можливостями з приводу спільних проектів, купівлі-продажу товарів та послуг;

- знайдете схожих по цілям і цінностям людей, які стануть Вашими соратниками або менторами;

- натхнення рухатися вперед в реалізації самих амбітних цілей;

- задоволення від спілкування в колі великої кількості розумних, зрілих, прогресивних і виключно позитивно мислячих людей.

 

Офіційний сайт Форуму: http://99-tops.net/lim-kyiv-2018-ukr/

 

Аудиторія. Форум об’єднує 450 кращих делегатів, які представлені власниками та керівниками вищої ланки у галузях – рітейл, дистрибуція, виробництво, В2В-партнери.

 

Модератор та продюсер Форуму: Галина Потапчук, засновник проекту «99’TOPS», компанія «МОЯ ТОРГОВА ГРУПА».

Розвиток імпортних можливостей на форумі відбувається за підтримки: B2Ukraine, директор – Олег Береснєв.

 

Захід приймає: Торгово-Промислова Палата України.

 

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА ФОРУМВкажіть промо-код «Media_Lim», щоб отримати спеціальні умови та додаткові сервіси

 

Дізнатися про вакантні спікерські позиції, замовити детальну програму, стати спонсором – можна за телефоном: +380 (98) 098-83-99 / +38 (063) 978 58 09 / +380 (44) 221-80-39 / support@99-tops.net

#limkyiv2018   #livemarketplace2018   #youareimportant   #mytradegroup

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер