«Завжди думала, що я і футбол – речі абсолютно несумісні. Але коли мова йде про твоїх колег, то вже не розумієш за кого ти конкретно вболіваєш, тому що емоції зашкалюють. Гра була дійсно чудова і я отримала страшенне задоволення. Вболівальниці – це окрема насолода, оскільки дівчата були в ударі і дуже класно підготувались» - ділиться враженнями Оксана Терпило, маркетолог компанії «Рабен Україна».

Отже призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – команда Д79 (м.Львів)

2 місце – команда Дніпряни (м.Дніпро)

3 місце – команда WH Київ (м.Київ)

Окремо хочеться відзначити кращих гравців Чемпіонату. За кількістю забитих голів кращим гравцем був визнаний Євген Чернишов, гравець команди «Форман», за кількістю впійманих м’ячів найкращим голкіпером став Микола Мельниченко, також гравець команди «Форман»,  і звання найкращого форварда отримав Єгор Сметанко, гравець команди «Дніпряни».

Перші два призових місця представлятимуть Рабен Україна у вересні цього року на Чемпіонаті Групи Рабен. Жовто-зелені як уособлення Карпат та сині, як уособлення річки Дніпро – Схід та Захід разом!

«Рабен Україна» дякує всім учасникам та вітає хлопців з перемогою!!!

Рабен Україна працює на логістичному ринку з 2003 року. Пропонує повний спектр логістичних послуг з контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень а також послуги морського та повітряного фрахту. У компанії працює близько 500 співробітників в 6 відділеннях (Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів, Хмельницький). Компанія має близько 65 000м² складських приміщень (включаючи регіони) і близько 600 транспортних засобів в розпорядженні.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер