FOOD UA, FOOD T&E


Конкурс напоїв «BEST DRINK 2018» визначить кращих!

E-mail

17 травня 2018 р. в Києві відбудеться Дев’ятий професійний дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK '2018». Це щорічний огляд новинок напоїв, представлених на українському ринку. Конкурс став ефективним помічником у конкурентній боротьбі за споживача, а для багатьох стартом на зовнішні ринки.

 

17 травня 2018 р. в Києві відбудеться Дев’ятий професійний дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK '2018».

«BEST DRINK»– це щорічний огляд новинок напоїв, представлених на українському ринку. Конкурс став ефективним помічником у конкурентній боротьбі за споживача і стартом для виходу вітчизняної продукції на зовнішні ринки.Конкурс надає унікальну можливість отримати об'єктивну оцінку авторитетних експертів, що має важливе значення для подальшої діяльності, просування продукту і завоювання довіри покупців.

Цього року на конкурс представлено 51 зразоквітчизняних напоїв –мінеральні води, пиво, слабоалкогольні напої, горілки, настоянки, вина, коньяки та шампанське. «BEST DRINK» проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства, що свідчить про важливість такого заходу для розвитку промисловості та формування споживчого попиту.

Переможців визначає журі, до складу якого традиційно входять провідні експерти-дегустатори міжнародного класу Департаменту продовольства Мінагрополітики України, УкрНДІспиртбіопроду, Укрметртестстандарту, Інституту гігієни та медекології, Національного університету харчових технологій та інших галузевих установ.

Конкурс проводиться за всіма групами напоїв: «Горілки і горілки особливі»; «Лікеро-горілчані вироби»; «Вина і коньяки»; «Пиво і слабоалкогольні напої»; «Мінеральні води»; «Безалкогольні напої і соки». Зразки оцінюються відповідно до європейської системи за 100-бальною шкалою методом «сліпої» дегустації за органолептичними показниками: смак, колір, аромат і прозорість напою.

Залишилось дочекатися вердикту журі.

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер