FOOD UA, FOOD T&E


Баннер

Staropramen презентує пригодницький чат-бот

E-mail

Як казав один мудрець, цілкомймовірно чех, “жоднапригода не починалась з намірувипити чаю”. Бренд Staropramen підтвердив це, презентувавши пригодницький чат-бот, історія в якому бере початок в 19 столітті на будівництві празької пивоварні, а завершується аж на цьогорічному LeopolisJazzFest.

Маючи на меті виділитися поміж партнерів джазового фестивалю та привернути увагу молодої аудиторії (18-35) до спонсорства, команди ABInBev Efes та Volta.One створили чат-бота з ігровою механікою в рамках комунікаційної стратегії “Джаз із нотками Праги”. За сюжетом активації, гравець має пройти захоплюючий шлях пивовара Staropramen - від побудови власного заводу до фурору на музичному святі LeopolisJazzFest. Протягом гри на учасникачекаютьнесподіванізустрічі, подорожі в часі, цікавинки джазу та пивоваріння та, звичайно ж, розіграшіпризів! Окрімгри, чат-бот пропонує зробити світлину з тематичною фотомаскою та скористатися навігацією на LeopolisJazzFest.

Спробуйтесвоїсили в якості пивовара Staropramen - пройдіть джазовий квест за посиланням http://m.me/StaropramenUkraine

Информационная справка:

AB InBevEfesявляется одним из лидеров украинского пивоваренного рынка и является совместным предприятием крупнейшей в мире пивоваренной компании Anheuser-BuschInBev и крупнейшей пивоваренной компании Турции AnadoluEfes.

AB InBevEfes в Украине имеет три пивоварни в Чернигове, Харькове и Николаеве.

Портфель пивных брендов состоит из глобальных ТМ: Bud, CoronaExtra, StellaArtois; международных ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller; а также локальных ТМ «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», «Жигулевское Оригинальное».

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер