Дизайн на тлі девальвації: "Шустов" нарощує продажі

У січні-лютому 2015 року продажі коньяків Одеського коньячного заводу (ТМ "Шустов", "Шустов 150", "Десна", "Чайка", "Три зірочки", "Ювілейний") зросли на 11% порівняно з початком минулого року. При цьому продажі коньяків "Шустов 150" збільшилися на 24%.

 

Наростити продажі Одеський коньячний завод (холдинг Global Spirits) зміг на тлі загального падіння ринку в середньому на 8%, а також скасування норми вмісту вітчизняних коньячних спиртів у коньяках України. Це законодавче нововведення поставило в рівні умови виробників справжніх коньяків України і ботлерів, які займаються розливом імпортних спиртів у поєднанні з водою і колером.

У грудні 2014 року коньяки "Шустов" і "Шустов 150" вийшли на ринок в оновленому дизайні. За задумом лондонського агентства Claessens International, символом марки став кольоровий мозаїчний кракелюр в стилі мозаїки Гауді, який тепер прикрашає кожну пляшку шустівських коньяків. Як пояснюють дизайнери, саме за наявністю кракелюра, мозаїчних тріщин барвистого шару, перевіряють справжність старовинних витворів мистецтва.

За словами Жанни Нікітіної, керівника коньячного напрямку холдингу Global Spirits, оновлений стиль найкращим чином втілює вікові традиції бренду як сучасної класики і показує зв'язок кількох поколінь шустівських майстрів. "За допомогою дизайну ми підкреслили справжність створюваних нами коньяків як справжніх шедеврів мистецтва", – зазначає Нікітіна.

Сьогодні Одеський коньячний завод є найстарішим підприємством коньячної галузі України. Це одне з небагатьох підприємств, на якому налагоджений повний цикл виробництва. Уся лінійка коньяків виробляється за класичною французькою технологією. Вона передбачає наявність повного циклу виробництва, включаючи дистиляцію власних коньячних спиртів і витримку їх у дубових бочках від 3 до 50 років.

У сезон дистиляції Одеський коньячний завод дистилює до 1000 літрів абсолютного алкоголю на добу – це 10 тисяч пляшок коньяку. Цех дистиляції заводу є одним з найбільших в Європі і обладнаний шістнадцятьма мідними дистиляційними кубами французької фірми Pruhlo. Парк дубових бочок ОКЗ – найбільший в Європі, тут зберігається понад 15 тисяч бочок коньячних спиртів.

источник: www.agroconf.org

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

cover-a4 food ua-04-2019

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер