КФ «Ярич» дарує українцям 15% крекерів у кожній пачці

ТМ «Yarych» проводить акцію «+15% безкоштовно»: з 1 червня і доки товар буде в наявності українці зможуть придбати крекери «З цибулею» в упаковці 207 г за ціною 180 г. Акція проводиться на всій території України, тож в ній зможуть взяти участь всі бажаючі. Дану акційну продукцію можна придбати в роздрібних торгівельних мережах та мазанинах по всій території України.

Крекери «З цибулею» від ТМ «Yarych» вже давно полюбились багатьом дорослим і маленьким українцям завдяки легкій і хрусткій структурі. Щоб потішити шанувальників цього крекеру та привернути увагу ще більшої кількості українців до своєї продукції, компанія і приготувала цей приємний подарунок: на 15% більше смаку і задоволення за тією ж ціною.

Варто зазначити, що окрім крекерів «З цибулею» кондитерська фабрика «Ярич» випускає «Ніжний», «Вершковий» та крекер «З какао», — всі вони ідеально підходять для швидкого перекусу та є інгредієнтом багатьох простих й смачних закусок, бутербродів і канапе.

Довідка про компанію:

ТОВ «КФ «Ярич» ― добре відомий в Україні та за її межами вітчизняний виробник затяжного печива Марія і крекерів (TM Yarych), тортів (TM Rozalini), а також популярного в Європі печива Petit Beurre. Виробничі потужності КФ «Ярич» розташовані в с. Старий Яричів (Львівська область); кондитерські вироби фабрики є на полицях найбільших торгових мереж України. Відповідність міжнародним стандартам якості IFS Food дозволила продукції компанії вийти і на глобальний ринок ― сьогодні вона представлена в країнах ближнього зарубіжжя, Євросоюзу, США та Африки. У найближчі 2 роки КФ «Ярич» планує збільшити частку експорту в обороті на 20%.

 

 

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

Анна Дробязко, pr-manager

E-mail: anna@agcom.com.ua

Тел: +38 093 403 64 00

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

cover-a4 food ua-04-2019

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер