Petit Beurre TM Yarych — європейський продукт для українських споживачів

Кондитерська фабрика «Ярич» радує українців новим смачним продуктом: печиво Petit Beurre TM Yarych, ще минулого року представлене європейським споживачам, з'явилося на полицях супермаркетів України.

Petit Beurre — вишукане та ніжне печиво прямокутної форми з ребристими краями, винайдене ще в далекому 1886 році у Франції. Тепер, завдяки Кондитерській фабриці «Ярич», оцінити популярне в Європі печиво можуть й українські споживачі.

Європейська якість, ніжна хрустка текстура, м'який вершковий смак і приємний аромат Petit Beurre ТМ Yarych не залишать байдужим жодного любителя солодощів. Помірний вміст жирів і цукру в печиві дозволить насолоджуватися ним, не турбуючись про фігуру. Цей легендарний смаколик стане відмінним доповненням до чаю або кави.

Petit Beurre ТМ Yarych було розроблено спеціально для виходу на європейський ринок. З часом було прийнято рішення порадувати новинкою й українських споживачів.

«Ми провели ряд маркетингових досліджень і вважаємо, що українці також сприймуть цей продукт. Наші споживачі гідні того, щоб насолоджуватися печивом європейської якості, і ми раді бути тією фабрикою, яка надасть їм таку можливість», — коментує рішення почати продажі Petit Beurre в Україні директор з маркетингу ТОВ «КФ «Ярич» Оксана Казанчук.

Кондитерська фабрика «Ярич» випускає печиво Petit Beurre в упаковках по 155 г. Споживачам представлені три смаки печива: класичний, з какао і з висівками. Європейський дизайн упаковки, розроблений компанією Gram Branding, дозволяє новому продукту виділитися на фоні конкурентів. Уже зараз Petit Beurre ТМ Yarych можна знайти в торгових мережах України.

Довідка про компанію:

ТОВ «КФ «Ярич» ― добре відомий в Україні та за її межами вітчизняний виробник затяжного печива Марія і крекерів (TM Yarych), тортів (TM Rozalini), а також популярного в Європі печива Petit Beurre. Виробничі потужності КФ «Ярич» розташовані в с. Старий Яричів (Львівська область); кондитерські вироби фабрики є на полицях найбільших торгових мереж України. Відповідність міжнародним стандартам якості IFS Food дозволила продукції компанії вийти і на глобальний ринок ― сьогодні вона представлена в країнах ближнього зарубіжжя, Євросоюзу, США та Африки. У найближчі 2 роки КФ «Ярич» планує збільшити частку експорту в обороті на 20%.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Анна Дробязко, pr-manager

E-mail: anna@agcom.com.ua

Тел: +38 093 403 64 00

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

cover-a4 food ua-04-2019

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер