Пивовари проти продажу пива неповнолітнім

17 вересня компанії пивоварної галузі – «САН ІнБев Україна», Carlsberg Ukraine та Efes Ukraine – за підтримки галузевої асоціації «Укрпиво» ​​підписали Меморандум «Про наміри розвивати партнерство та вживати заходів із профілактики продажу пива неповнолітнім».

Текст Меморандуму передбачає правила для всіх учасників торгового ланцюжка: пивоварів та продавців у торгових точках. Ініціативу також підтримали представники міжнародних та національних роздрібних торгових мереж – «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» і VARUS.

Природньо, що Меморандум було підписано напередодні «Всесвітнього дня відповідального споживання пива», метою якого є розвиток культури відповідального продажу та споживання пива. Вперше в історії найбільші світові пивоварні компанії об'єднали свої зусилля для проведення спільної соціальної ініціативи. Заходи заплановані у 62 країнах. Включно із Україною, яка є одним з фокусних європейських ринків.

У період із 18 до 30 вересня 2015 року тисячі корпоративних волонтерів компаній «САН ІнБев Україна», Carlsberg Ukraine та Efes Ukraine розповсюдять матеріали соціальної акції по всій країні. Співробітники компаній планують відвідати близько 80 000 закладів торгівлі, щоби нагадати усім покупцям та персоналу торгових точок про те, що алкоголь можна продавати лише повнолітнім споживачам.

Виробники пива визнають, що питання доступності алкоголю неповнолітнім все ще залишається відкритим. І наголошують, що для його вирішення потрібні зусилля не лише соціально відповідальних пивоварів, але й усіх членів суспільства. Пивовари переконані, що свідома громадянська позиція українців стане першим кроком на шляху до єдиної мети – формування культури відповідального споживання в Україні.

Організацією прес-заходу, а також підготовкою візуальних елементів комунікації - логотипу кампанії і соціального відеоролика - займалося комунікаційне агентство SPN Communications Ukraine.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

cover-a4 food ua-04-2019

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер