Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія напоїв» в Україні

З 17 по 19 вересня 2019 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза»  м. Київ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія напоїв» «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв».

Метою виставки є демонстрація стану та розвитку пивоварної  галузі, індустрії напоїв,  хмелярства в Україні, подальше поглиблення існуючих і встановлення нових ділових контактів, укладення комерційних угод, демонстрація наукових і технічних досягнень, сприяння покращенню та зростанню культури споживання напоїв.

Виставка гуртує ключових гравців індустрії напоїв, у форматі спеціалізованого заходу. Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, вітчизняних\зарубіжних представників виробництва,  бізнесу, вчених, освітян, засобів інформації, споживачів.

У рамках виставки заплановано наступні заходи:

  • Проведення круглого столу: «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі», який спрямований на обмін досвідом, отримання нової інформації та створення діалогу і співробітництва між вітчизняними і закордонними виробниками продукції.
  • Науково-практичний форум «Індустрія напоїв XXI століття» , де заплановані цікаві доповіді вітчизняних та зарубіжних провідних вчених, фахівців, представників бізнесу на актуальні питання сьогодення з відвідуванням спеціалізованого харчового підприємства, створення діалогу тощо.

Семінари:

  • «Вода у виробництві пива: основні вимоги до водо підготовки»
  • «Пиво. Напої. - Сучасні технології та інноваційний продукт»

Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.

 

В рамках виставки :

  • «Фестиваль творців напоїв» - виставка-ярмарка знайомих та нових брендів.
  • Дегустаційний  конкурс крафтового пива
  • Конкурс «Найцікавіші розробки та інновації в техніці та технології напоїв»

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

cover-a4 food ua-04-2019

cover-a4 food te-04-2019

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер